Jezdci a startovní čísla

Noví jezdci si mohou objednávat volná startovní čísla v první tabulce dle vlastního výběru. Nejvyšší číslo je 99
           
startovní číslo jméno a příjmení přezdívka národnost kategorie poslední závod
1 Petr Mašek Maspe CZ A 9/2019
2 Marek Kyncl Mára CZ B 5/2019
2 Matěj Slíva   CZ C 9/2017
3 Josef Verner Pepíno CZ C 8/2019
4 Petr Horák   CZ C 9/2017
5          
6 Jiří Schovanec Miondir CZ A 9/2017
7 Alexei Pavlov   RUS A 5/2018
8          
9 Martin Komrska Mimo CZ B 9/2019
10 Jan Bareš Jaba CZ A 9/2019
11 Matylda Landová (F)   CZ C 8/2019
12          
13          
14 Ondřej Kroupa Krupič CZ A 9/2019
15 Jakub Oulehla Jakub CZ A 5/2019
16          
17 Vojtěch Ďoubal   CZ B 5/2019
18          
19          
20          
21          
22 Vojtěch Popelka Piklen CZ A 9/2019
23          
24 Jan Dobeš Bob CZ A 5/2019
25          
26          
27 Matěj Šagát Mateo CZ B 7/2019
28 Pavel Adamec   CZ C 9/2018
29          
30          
31          
32 Tomáš Vít Azak CZ B 7/2019
33          
34 Jaroslav Bozděch Jaranen CZ In memoriam  
35          
36 Veronika Dědičová (F) Verča CZ C 6/2017
37 Michal Žák Eiffel CZ A 9/2019
38 Adrian Siwiec   PL A 5/2018
39 Pavel Kunovský Kuňák CZ B 8/2019
40 Vladimír Vayhel   CZ C 6/2017
41          
42 Josef Ouředník Stopař CZ C 9/2017
43 Petr Burian  Kenny CZ C 6/2019
44          
45 Petr Pour   CZ C 4/2018
46          
47 Jiří Karásek Kari CZ A 8/2019
48 Robert Cikán Robert CZ C 9/2019
49 Filip Szymanský Velka Wopitze CZ A 9/2019
50 Jan Štrych   CZ C 6/2019
51 Stanislav Osvald   CZ C 7/2017
52 Kateřina Skondrojani (F)   CZ C 5/2017
53 Leoš Michalík Leon CZ C 4/2017
54          
55 Pavel Bureš   CZ C 6/2018
56 Michal Kubeš   CZ B 4/2018
57          
58 Martin Fasora Fasik CZ B 9/2018
58 Filip Jareš   CZ C 8/2019
59 Jiří Dvořák   CZ A 9/2018
60 Jan Zitterbart   CZ C 9/2019
61          
62 Norbert Targosz   PL A 8/2019
63          
64 Ladislav Jochman Ladi SVK C 4/2018
64 Oleg Lavrentyev   RUS B 8/2018
65          
66 Lukáš Voráč   CZ C 5/2017
67 Marta Maczan-Malarz (F)   PL A 8/2019
68 Petr Kalenda Kalič CZ C 4/2019
69 Bohumil Mravec    CZ C 6/2019
69 Piotr Szkut   PL B 8/2019
70 Dagmar Malá (F)   CZ C 9/2018
71 Václav Senohrábek   CZ B 9/2019
72 Daniel Kosňanský   CZ C 9/2019
73          
74          
75          
76          
77          
78          
79 Matouš Landa Maty CZ A 9/2019
80          
81          
82 Jan Zapach Krejza CZ A 9/2019
83          
84 Pavel Zapach Piwell CZ B 7/2018
85          
86 Cyril Fara   CZ C 4/2019
87 Otto Büchler   CZ C 5/2018
88          
89 Michal Kadár   CZ A 9/2019
89 Michal Šoulák   CZ C 6/2017
90 Beáta Senohrábková (F)   CZ B 9/2019
91 Lenka Doležalová (F)   CZ C 9/2019
92          
93 Jan Jílek   CZ C 4/2019
94 Adam Kozlowski   PL C 8/2019
95 Jaroslav Štěch   CZ B 9/2019
96 Pavel Jungmann   CZ C 7/2019
97 Jan Svoboda   CZ C 4/2019
98 Anna Klos (F)   PL B 8/2019
99 Radka Landová (F) Amálka CZ B 9/2018
99 Łukasz Malarz Malarz PL A 8/2019
           
           
           
           
Tabulka startovních čísel jezdců, kteří se za poslední 3 roky nezúčastnili závodů
           
startovní číslo jméno a příjmení přezdívka národnost kategorie poslední závod
4 Ivan Zelenka   CZ A 9/2016
5 Jiří Svoboda Jiřík CZ A 9/2015
7 Radka Brandová (F) Ráďa CZ C 9/2013
7 Milan Bláha   CZ A 5/2012
8 Oscar Kubicky OK PL A 9/2013
11 Michal Kindl Mišák CZ A 6/2015
12 Slávek Dostál Slávek CZ B 4/2014
13 David Vancl FishX3 CZ B 9/2013
13 Jakub Čížek   CZ B 6/2014
15 Vojtěch Ďoubal   CZ C 9/2015
16 Eva Homolková (F) Homolče CZ C 9/2016
17 Jana Hábová (F)   Cz B 9/2013
18 František Kopecký Franta CZ B 4/2014
19 Milan Příhoda Milan CZ C 7/2015
19 Michal Wojnar   CZ B 6/2013
19 Dušan Synak   SVK B 9/2014
19 Kateřina Hlobilová (F)   CZ C 6/2015
20 Veronika Šoltysová (F) DOOMer CZ C 4/2015
21 Ondeřej Duchoň GUGO CZ B 6/2014
22 Tomáš Ouředník Kosmonaut CZ B 4/2015
23 Martina Nedělková (F) Nedma CZ C 5/2016
24 Slawo Olchawa   CZ B 9/2013
24 Kamil Fijałkowski Snajper PL A 4/2016
25 Pavel Dědič   CZ C 5/2016
25 Jan Salášek   CZ B 6/2014
26 Markéta Horová (F) Majda CZ C 8/2013
27 Jan Korejtilo   CZ B 6/2013
28 Petr Papoušek Luhamoto CZ A 6/2013
29 Jan Horváth   CZ C 4/2016
29 Krzysztof Dzikowski Dziki PL A 5/2016
30 Michal Šťastný   CZ B 4/2016
30 Jan Libo   CZ C 7/2015
30 Jiří Auředník   CZ C 8/2015
31 Lenka Lee (F) Lee CZ C 6/2015
31 Jakub Tremmel   CZ B 4/2015
31 Jan Brzobohatý   CZ B 5/2012
32 Daniel Dostál   CZ A 4/2012
32 Aleš Mixan   CZ B 4/2015
32 Jan Herzl   CZ C 9/2015
33 Miroslav Štecher Míra CZ B 4/2015
33 Jakub Linhart   CZ A 4/2012
35 Karel Ježek   CZ B 4/2015
35 Karel Kolářík   CZ C 8/2015
35 Mateusz Brycki Mateusz PL A 4/2016
35 Martin Budínek   CZ A 4/2012
36 Lukáš Vondruška   CZ A 4/2012
37 Miroslav Horký   CZ B 4/2015
37 Jan Rameš   CZ B 8/2015
37 Zdeněk Walisch   CZ B 4/2012
38 Pavel Svoboda   CZ C 5/2016
38 David Bak   CZ C 4/2016
38 Ondřej Doležal   CZ B 5/2013
39 Míla Vondruška   CZ B 4/2012
39 Dan Zicha   CZ C 4/2016
40 Pavel Říman   CZ B 5/2013
41 Agnieszka Jaszewska (F)   PL C 9/2013
44 Ivana Zelenková Ivča CZ B 9/2015
45 Peter Posta   Cz B 5/2012
46 Dan Hönig   CZ C 9/2015
46 Miroslav Tůma   CZ A 5/2012
47 Martin Jelínek   CZ B 5/2012
48 Tomáš Marek   CZ B 5/2013
49 Anna Antlová (F)   CZ B 5/2013
50 Pavel Jánský   CZ B 5/2013
51 Jan Müller   CZ B 9/2013
53 Jakub Vancl   CZ B 9/2013
54 Radek Skořepa   CZ B 5/2013
55 Matěj Spáčil   CZ B 5/2013
56 Petr Gieci   CZ B 5/2013
57 Klára Kubíčková (F)   CZ B 5/2013
60 Václav Michna   CZ B 6/2013
61 Lukáš Buchta   CZ B 6/2013
62 Čestmír Novák   CZ B 6/2013
63 Jindra Hruška   CZ B 6/2013
65 Michal Novotný   CZ B 6/2013
66 Petr Jenis   CZ B 6/2013
67 Petr Maňas   CZ B 6/2013
68 Jana Zelenková (F) Zelda CZ A 9/2015
69 Michal Florián   CZ B 6/2013
69 Łukasz Tabor   PL A 4/2016
70 Šárka Švecová (F)   CZ B 6/2013
71 Martin Hakl   CZ B 9/2013
72 Václav Vicka   CZ B 9/2013
73 Tomáš Strnad Uzlix CZ B 6/2013
74 Jindřich Bareš   CZ B 7/2015
74 Zdeněk Hruška   CZ C 9/2013
75 Petr Manda Eddie CZ B 8/2014
76 Roman Sokola   CZ C 9/2013
76 Marcin Stalmach Szaman PL B 4/2016
77 Pavel Roubal Roubič CZ A 7/2016
78 Vít Žemlička   CZ B 9/2013
80 Bohumil Mravec   CZ B 9/2013
83 Zdeněk Burda Zdenda CZ B 4/2014
84 Pawel Zachariasz   PL B 9/2013
85 Jakub Smyček   CZ C 5/2016
86 Petr Horníček   CZ C 5/2016
89 Beniamin Mucha   PL B 8/2014
94 Jakub Mistr   CZ B 7/2014
95 Vlastimil Salač   CZ B 4/2014
96 Jakub Hofman   CZ B 6/2014
97 Jan Svoboda   CZ C 9/2015
98 Bohunka Švecová (F)   CZ B 6/2014
98 Tomasz Jagielski   PL B 6/2016