SezóNa 2023

Nejbližší velká akce sezony proběhne o víkendu 29. - 30. dubna 2023.

Stejně jako všechny další republikové akce v sezoně bude v sobotu tréninkový den a v neděli závod, který bude součástí Mistrovství ČR v Moto Gymkhaně.

V kalendáři potom naleznete termíny dalších českých závodů a termín Mistrovství Evropy. Velkých republikových akcí proběhne celkem pět  máme se tak na co těšit. Doporučujeme vám přidat si kalendář se všemi událostmi do svého zařízení.

Startovné na sobotních tréninkových tréninkových dnech máme ve formě dobrovolného příspěvku, který nám umožní zaplatit pronájem areálu a přihláška se provádí na místě.

Pro účast v nedělním závodě se přihlašte předem - do pátečního poledne - prostřednictvím formuláře níže na stránce. Usnadníte tak práci organizátorům. Děkujeme.

Před závodem

Po vyplnění formuláře níže Vám přijde potvrzovací email s přihláškou. Tu není při včasném vyplnění nutné tisknout, bude k dispozici na místě. V případě, že email nepřijde, nebo máte nějaké dotazy, obraťte se na nás.

Aktuality na Blogu

Přihláška
    Odevzdáním této přihlášky organizátorovi účastník souhlasí s výše uvedenými podmínkami a se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro interní potřeby organizátora. Tyto osobní údaje nebudou poskytnuty třetí osobě.


    Výsledky

    Všechny ročníky závodů pořádaných MG CZ mají umístěny své výsledkové tabulky na webu.

    ODKAZ zde